عمرانکده،بانک اطلاعات مهندسی عمران - مطالب شهریور 1394

عمرانکده،بانک اطلاعات مهندسی عمران
عمرانکده بهترین لحظات را برای شما آرزو دارد
به کانال تلگرام عمرانکده بپیوندید. جزوات،پروژه،فیلم،عکس،پاورپوینت،ورکشاپ و . . .! www.Telegram/omrankadeh

عمرانکده بهترین مکان برای تبلیغات شماست.محصول و یا خدمات خود را به هزاران مخاطب صنعت ساختمان و عمران معرفی کنید. .
کارامحاسب ایتبس سون کنترل - سیویلرن  نرم افزار طراحی اتصالات فولادی DCON   نرم افزار فم دیزاین

آمار سایت
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
نویسندگان
مهندس امینی (533)
تبلیغات

بسپار

محکبا نزدیک شدن به مهرماه و فرارسیدن زمان مقرر شده برای اجرایی شدن ویرایش چهارم استاندارد 2800 ؛  برخی از مراکز نظام مهندسی ساختمان استانها  اقدام به انتشار نکات مبهم و جدید آیین نامه زلزله ایران ویرایش چهارم و همچنین ویرایش های جدید مباحث ششم و نهم و دهم مقررات ملی  ؛ در قالب یک پی دی اف نموده اند.
در این پست پی دی افی که همین دیروز از سوی نظام مهندسی استان تهران منتشر شد ؛ از طریق لینک زیر در دسترس مهندسین محاسب و تمامی علاقه مندان قرار میگیرد. همچنین پی دی اف بسیار جامع و کاملی که چند روز پیش از طرف سازمان نظام مهندسی استان قم منتشر گردید نیز در ۲ پست قبل در اختیار شما عزیزان می باشد. همچنین برای دسترسی راحتر لینک مربوطه در همین پست نیز قرار داده شد. در پایان دانلود و مطالعه هر دو پی دی اف یاد شده را به تمامی مهندسان محاسب و دانشجویان اکیداَ توصیه می کنیم.

دانلود پی دی اف نظام تهران
دانلود پی دی اف نظام قم
رمز فایل فشرده : omrankadeh
پیش نویس نکات الزامی طراحی و محاسبات ساختمان (ارائه شده توسط نظام مهندسی تهران - شهریور ۹۴)
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 30 شهریور 94 ساعت: 06:00 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : نشریه کده ، آموزشکده ،
برچسب ها : پیش نویس نکات طراحی و محاسبات نظام مهندسی تهران شهریور ۹۴، دانلود رایگان فایل پی دی اف نکات طراحی نظام تهران جدید، آخرین دستور العمل طراحی و محاسبات ساختمان شهریور ۹۴، دانلود رایگان پیش نویس دستورالعمل الزامات و نکات طراحی منتشر شده از سوی نشام تهران در شهریور سال ۹۴، دانلود پی دی اف نکات و الزامات طراحی سازه شهریور ۹۴ سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، ترکیب بارهای طراحی و ضریب نامعینی و مولفه قائم زلزله مطابق با ویرایش چهارم استاندارد 2800 زلزله، ضوابط و شرایط تحویل فایل محاسبات ساختمان به سازمان نظام مهندسی تهران جدید،امروز با ۴ نرم افزار کوچک ؛ اما کاملاَ کاربردی در خدمت شما همراهان عزیز خواهیم بود. گروه ایرانی نرم افزار عرشیا این بار ۴ نرم افزار طراحی میلگرد برای خمش ؛ کنترل خیز تیرهای فولادی و بتنی بر اساس شرایط تکیه گاهی ؛ محاسبه سریع مقطع معادل برای میلگرد با سه قطر مختلف و تبدیل واحدها را تقدیم دانشجویان ؛ مهندسین و کلیه علاقه مندان می نماید. این ۴ نرم افزار را در یک مجموعه از لینک زیر به رایگان دانلود کنید.

دانلود
رمز فایل فشرده : omrankadeh

۴ نرم افزار در یک مجموعه (طراحی تیر بتنی؛کنترل خیز تیر بتنی و فولادی؛محاسبه مقطع معادل میلگردها و تبدیل واحدها)

داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 30 شهریور 94 ساعت: 04:50 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : نرم افزارکده ،
برچسب ها : دانلود رایگان ۴ برنامه کاربردی برای عمران، نرم افزار محاسبه میلگرد برای خمش مطابق ایین نامه امریکا و ایران، برنامه رایگانمحاسبه و کنترل خیز تیرهای فولادی و بتنی بر اساس شرایط تکیه گاهی، برنامه محاسبه سریع مقطع معادل میلگرد با سه قطر مختلف، برنامه رایگان تبدیل انواع واحدها به یکدیگر، دانلود رایگان نرم افزار جانبی طراجی میلگرد برای تیر، نرم افزار کنترل سریع خیز مطابق شرایط تکیه گاهی مختلف،امروز قصد داریم یک پی دی اف کاملاَ سودمند و مفید ؛ به مهندسین محاسب و دانشجویان عزیز تقدیم کنیم.
 اخیراَ سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم ؛ برای ایجاد اتحاد رویه بین مهندسان محاسب ساختمان ؛ فایل راهنمایی را بر اساس آخرین ویرایش های مباحث مقررات ملی و استاندارد 2800 ؛ منتشر نموده است. در این پی دی اف ارزشمند ؛ کلیه ابهامات و مشکلات موجود در چهارمین ویرایش استاندارد 2800 ؛ مبحث ششم ؛ مبحث نهم و مبحث دهم تعیین تکلیف شده و به مهندسین محاسب محترم ابلاغ گشته است.
 علاوه بر این کلیه ترکیبات بارگذاری برای طراحی ساختمان های بتنی و فولادی به روشهای حدی و تنش مجاز ؛ بر اساس ویرایش چهارم استاندارد 2800 و مبحث ششم مقررات ملی نیز در این پی دی اف عنوان شده است.
 روشهای محاسبه سختی و مقاومت طبقه و اعمال مولفه قائم نیروی زلزله بر ساختمان و . . .  بر اساس اخرین ضوابط موجود ؛ از نقاط قوت این پی دی اف محسوب می شود. لذا در ادامه کلیه مهندسان محاسب و تمامی دانشجویان عزیز را به دانلود و مطالعه این پی دی اف واقعاَ ارزشمند از لینک زیر دعوت میکنیم.

دانلود
رمز فایل فشرده : omrankadeh

دستورالعمل بارگذاری ؛ طراحی و حداقل ضوابط مربوطه (سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم - شهریورماه ۹۴)
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 28 شهریور 94 ساعت: 01:19 ق.ظ ا نظرات ()
موضوع : نشریه کده ،
برچسب ها : دانلود رایگان پی دی اف بارگذاری و طراحی ساختمان های بتنی و فولادی بر اساس چهارمین ویرایش استاندارد 2800، طراحی سازه ها بر اساس مباحث ششم و نهم و دهم مقررات ملی ویرایش ۹۲، فایل دستورالعمل ابلاغی از طرف نظام مهندسی استان قم برای بارگذاری و طراحی ساختمان، لیست ترکیب بارهای طراحی ساختمان فولادی و بتنی بر اساس روشهای حدی و تنش مجاز، محاسبه سختی و مقاومت طبقه مطابق استاندارد 2800 ویرایش چهارم و اعمال مولفه قایم زلزله،امروز قصد داریم شما عزیزان را با یکی دیگر از نرم افزارهای کوچک استاندارد 2800 ویرایش چهارم آنشنا کرده و از لینک زیر برای دانلود در اختیار شما قرار دهیم. این نرم افزار بسیار سبک و کم حجم قادر است بر اساس ویرایش چهارم استاندارد ۲۸۰۰ ؛ ضریب زلزله را محاسبه نماید. این نرم افزار را به تمامی دانشجویان ؛ مهندسین محاسب و کلیه علاقه مندان توصیه می کنیم.
 
دانلود
رمز فایل فشرده : omrankadeh

نرم افزار استاندارد 2800 ویرایش چهارم (محاسبه ضریب زلزله C)
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 25 شهریور 94 ساعت: 11:17 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : نرم افزارکده ،
برچسب ها : نرم افزار رایگان استاندارد 2800 ویرایش چهارم، برنامه محاسبه ضریب زلزله بر اساس ویرایش چهارم استاندارد 2800، دانبود رایگان نرم افزار جانبی محاسبه نیروی زلزله مطابق ایین نامه زلزله ایران، دانلود رایگان برنامه استاندارد 2800 ویرایش چهارم، برنامه تعیین ضریب زلزله C برای محاسبه نیروی زلزلخ به روش استاتیکی معادل، برنامه استاندارد 2800 ویرایش چهارم،به درخواست برخی از کاربران عزیز عمرانکده ؛ امروز یک پروژه کاربردی و کامل از یک ساختمان ۸ طبقه فولادی را در اختیار علاقه مندان به طراحی  محاسبات سازه های فولادی قرار می دهیم. این ساختمان در ایتبس 9.7.3 و سیف 8 انجام شده است. ساختمان این پروژه در پلان و ارتفاع منظم بوده و مطابق با مبحث دهم ویرایش ۹۲ و ASD89 طراحی شده است. در مجموعه فایلی که خدمت شما عزیزان می گردد ؛ نقشه های معماری و سازه نیز ضمیمه شده است. سیستم سازه ای این ساختمان قاب خمشی متوسط فولادی و به الطبع ستونها دارای مقاطع باکس بوده و تیرها از تیرورق تعیین شده است. دانلود این پروژه را به تمامی مهندسین محاسب جوان و دانشجویان و کلیه علاقه مندان محاسبات سازه ها اکیداَ توصیه می کنیم.

دانلود
رمز فایل فشرده : omrankadeh
پروژه طراحی یک ساختمان ۸ طبقه فولادی قاب خمشی متوسط بصورت کامل (ایتبس؛سیف؛اتوکد معماری و سازه)

داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 14 شهریور 94 ساعت: 08:26 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : پروژه کده ،
برچسب ها : پروژه طراحی و محاسبات ساختمان فولادی ۸ طبقه با فایلهای ایتبس و سیف و اتوکد، طراحی و محاسبات کامل یک سازه فلزی ۸ طبقه با ایتبس و سیف دارای نقشه های اجرایی و معماری، طراحی ساختمان فولادی قاب خمشی ۸ طبقه به روش تنش مجاز بر اساس مبحث دهم ویرایش ۹۲، پروژه جامع و کامل محاسبات ساختمان فلزی قاب خمشی متوسط با فونداسیون گسترده در ایتبس و سیف مطابق مبحث دهم ویرایش سال ۹۲، دانلود رایگان فایل اجرایی ایتبس و سیف ساختمان ۸ طبقه فولادی با پی رادیه و نقشه های معماری و اجرایی در اتوکد، پروژه کاربردی فلزی ۸ طبقه قاب خمشی با ایتبس 9.7.3 و سیف 8 مطابق مبحث دهم ۹۲ و روش ASD89، دانلود رایگان پروژه نمونه یک سازه ۸طبقه فولادی با کلیه فایلهای نرم افزاری و نقشه ها در فرمت اتوکد،امروز با یکی دیگر از نرم افزارهای رایگان گروه ایرانی نرم افزار عرشیا در خدمت شما عزیزان هستیم. نرم افزاری که در ادامه از لینک زیر قابل دانلود است ؛ قابلیت طراحی ورق اتصال بادبند برای دو پروفیل دوبل ناودانی و دوبل نبشی را دارا می باشد. در این نرم افزار طراحی ورق اتصال بادبندی در محل کف ستون ؛ در محل اتصال تیر به ستون و در میانه بادبند امکان پذیر است. به عبارتی شما میتوانید با استفاده از این نرم افزار ورق اتصال بادبند در سه محل یاد شده را بدون هیچ محاسبه ای و تنها با یک کلیک ؛ محاسبه و طراحی کنید. در این نرم افزار شما تنها کافیست پروفیل ناودانی یا نبشی خود را از میان پروفیل هایی که نرم افزار به شما پیشنهاد میدهد انتخاب کرده و بعد از تعیین زاویه اتصال بادبند به ورق ؛ با یک کلیک ورق مورد نظر اتصالتان را طراحی کنید. امید داریم این نرم افزار مورد استفاده صحیح و مفید دوستان مهندس و محاسب محترم و همچنین دانشجویان عزیز قرار گیرد.

دانلود
رمز فایل فشرده : omrakadeh
نرم افزار طراحی ورق اتصال بادبند برای دوبل ناودانی و دوبل نبشی(گروه ایرانی نرم افزار عرشیا)
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 3 شهریور 94 ساعت: 04:54 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : نرم افزارکده ،
برچسب ها : نرم افزار رایگان طراحی ورق اتصال بادبندی، دانلود رایگان برنامه کاملا کاربردی طراحی ورق اتصال بادبند به کف ستون، برنامه هوشمند طراحی و محاسبه ورق اتصال بادبند در محل اتصال تیر به ستون، نرم افزار کاربردی و رایگان طراحی ورق اتصال بادبند در ساختمان ها، برنامه طراحی ورق اتصال بادبندی برای دوبل نادانی و دوبل نبشی، دانلود رایگان نرم افزارهای جانبی و کاربردی محاسبات سازه، دانلود رایگان نرم افزارهای کاربردی ساختمان برای محاسبات و طراحی انواع سازهها،امروز با یک جزوه دستنویس اما عالی در خدمت علاقه مندان رشته زلزله و سازه هستیم. جزوه مهندسی زلزله بصورت جامع و کامل در 133 صفحه از استاد عزیز جناب اقای مهندس عباس حیدری ؛ تهیه شده در تابستان ۹۴ ٰ از لینک زیر برای استفاده علاقه مندان در دسترس است. مطالب این جزوه ارزشمند از فصل زلزله شناسی تا دینامیک سازه ها را پوشش می دهد. همچنین جزوه با اینکه دست نویس است ؛ خوش خط و دارای کیفیت مناسبی است. لذا دانلود و مطالعه این جزوه مفید را به تمامی علاقه مندان و دانشجویان عزیز توصیه می کنیم.

دانلود
رمز فایل فشرده : omrankadeh
جزوه جامع مهندسی زلزله (مهندس عباس حیدری - تابستان ۹۴)


داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 1 شهریور 94 ساعت: 12:24 ق.ظ ا نظرات ()
موضوع : جزوه کده ،
برچسب ها : جزوه مهندسی زلزله، دانلود رایگان جزوه جامع مهندسی زلزله مقطع کارشناسی، جزوه کامل دینامیک سازه ها، جزوه دست نویس و با کیفیت مهندسی زلزله و دینامیک سازه ها، زلزله شناسی و دینامیک سازه ها، دانلود رایگان جزوات مهندسی عمران گرایش سازه و زلزله،


نظرسنجی
بیشتر دوست دارید چه نوع مطالبی را در سایت عمرانکده دانلود کنید ؟ (میتوانید چند گزینه را انتخاب کنید)


جستجو
از سایت دیـگر ما دیـدن کنیـد
سیویلرن
لوگوی مجوز رسمی عمرانکده
logo-samandehi
درباره وبلاگ

عمرانکده ؛ بانک جزوات ؛ مقالات و پروژه های دانشگاهی و مهندسی عمران و ساختمان است. در عمرانکده جدیدترین و به روزترین مطالب عمرانی بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. هر چه را که نیاز دارید در عمرانکده به رایگان دانلود کنید.

مدیر وبلاگ : مهندس امینی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic